piątek, 14.06.2024

CZERWIEC 2024

DM DT WYDARZENIE SZKOLNE
1. SB
2. ND
3. PN  *Dzień  Dziecka – kolorowy dzień bez pytania oraz niespodzianka dla wszystkich z okazji Dnia Dziecka 
4. WT Zdjęcia klasowe i indywidualne klas 1-6 z wychowawcami (mundurek galowy)
Wyjście do Kina godz. 13:00 (świetlica klas 1-3 SP) “Mój pies Artur”
5. ŚR Zdjęcia klasowe i indywidualne klas 7-8 z wychowawcami (mundurek galowy)
6. CZ Spowiedź klas SP 

Wycieczka kl. 2aLO Wrocław 

Wycieczka kl. 2bLO Srebrna Góra 

7. PT I piątek miesiąca – Msza Św.
1 lekcja 5-8 SP,  Msza Św. za wszystkich nauczycieli uczących w kl. 5-8, 3 lekcja 1-4 SP, Msza Św.  za wszystkich nauczycieli uczących w kl. 1-4, 6 lekcja LO, Msza za wszystkich nauczycieli uczących w LOWycieczka kl. 2aLO Wrocław Wycieczka kl. 2bLO Srebrna Góra 
8. SB PIKNIK (Zespół 1-3 SP)
9. ND
10. PN Lekcje 1-5 Strzelnica sportowa w ZS nr 3 kl. 1a LO, 
13.30- Spotkanie z Przewodniczącymi Zespołów Przedmiotowych.*Spotkanie z Rodzicami dzieci przyjętych do klas 1AB SP, aula, godz. 17.00,  wychowawcy kl.1ABWycieczka kl. 8A SP
11. WT Lekcje 1-5 Strzelnica sportowa w ZS nr 3 kl. 1b LO , Zakończenie klasyfikacji rocznej (wystawienie ostatecznych ocen rocznych SP i LO)

Wycieczka kl. 8A SP

12. ŚR Lekcje 1-5 Strzelnica sportowa w ZS nr 3 kl. 1c LO 
KONKURS międzypowiatowy “W świecie żywiołów”, Zespół Matematyczno – Przyrodniczy
13. CZ *Konferencja klasyfikacyjna oraz  sprawozdanie z realizacji planu nadzoru pedagogicznego, RP, godz. 14.00

*Termin oddania do sekretariatu dzienników zajęć pozalekcyjnych (w tym dniu 8 lekcji skróconych w LO + 4-8 SP)                                              

*Dzień Sportu, SP 4-6,  4-6 lekcja

14. PT *Dzień Sportu w SP 1-3 (lekcje 1 i 2), odp. Wychowawczynie 1AB SP

 Lekcja turystyczna w Halo Rybnik – klasa 1A

Wycieczka w góry, Ustroń, kl. 3bLO

Przedstawienie dla rodziców klasy 3B godz. 16:15, nocowanie w szkole 
Wychowawcy kl. 1-3 SP  przygotowanie świadectw i nagród od 3 lekcji
Spotkanie rekreacyjno- modlitewne “Zadomowieni w Bogu” (od godz. 18:30)

15. SB
16. ND
17. PN Wycieczka do Opola – 1B SP

WYCHOWAWCY 7-8 SP+ 3LO WOLNE – na przygotowanie świadectw, nagród 

Ostateczny termin zwrotu podręczników i wszystkich pożyczonych pozycji przez klasy ósme SP

Występ klasy 1A SP z okazji Dnia Matki i Ojca (aula 16:00-17:00).

18. WT Wycieczka do Aeroklubu Rybnik – 1A SP 

Siatkarski Turniej klas 7-8 SP 6-8 lekcja  aula

WYCHOWAWCY 4-6 SP WOLNE – na przygotowanie świadectw, nagród

Wyjazd na wieś – 1B SP 
Ostateczny termin zwrotu podręczników przez klasy siódme SP

19. ŚR Turniej Klas – Bibliofil –  1-3 lekcja. Od 4 godz. lekcyjnej zajęcia  zgodnie z planem

WYCHOWAWCY 1-2 LO WOLNE – na przygotowanie świadectw, nagród 

Festiwal talentów muzycznych z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki (21.06) (klasy 4-6) od godz. 11:30 

KOMERS KL.8

20. CZ  Konferencja plenarna RP (LO+SP), godz. 11.00 

(w tym dniu 4 lekcje skrócone w LO i 4-8 SP)

18.00-spotkanie pracowników szkoły i nauczycieli kończące rok szkolny 

21. PT Uroczystość zakończenia roku szkolnego (SP+LO)

8.00 – spotkanie w auli dla 1-3 SP, spotkania w klasach z wychowawcami

 8.00 –- spotkanie w sali wielofunkcyjnej, przedstawienie kl. 4B, 5A, dla 4-6 SP, spotkania w klasach z wychowawcami

8.45 – spotkanie w auli dla LO,  spotkania z wychowawcami w klasach 

10.00 – wspólna dla wszystkich Msza Święta w kościele Księży Werbistów

11.15 – spotkanie w auli dla SP 7-8 , ( rodzice uczniów kl.8, nauczyciele uczący), spotkania z wychowawcami w klasach

22. SB
23. ND
24. PN
25. WT
26. ŚR
27. CZ
28. PT
29. SB
30. ND


Egzamin praktyczny na kartę rowerową – klasy 4 SP 

03-10.08.2024 – obóz żeglarski 

Nasza szkoła

Piękny umysł

Zdrowe ciało

Skip to content