środa, 26.06.2019 -

CZERWIEC 2019

DM DT WYDARZENIE SZKOLNE
1. SB Szkoła Katechetów Parafialnych
2. ND
3. PN

 

* 1-4 lekcja w 7-8 SP, GIM i LO (według planu)

godz. 11.30 – Msza Św.; po Mszy św. poczęstunek na salce jadalnej dla Nauczycieli i Pracowników szkoły

* SP – Msza św., godz. 9.00 (kaplica szkolna)

*”Szczęśliwy numerek” dla uczniów i niespodzianka dla wszystkich
z okazji Dnia Dziecka

4. WT
5. ŚR *Urodziny Wychowawcy, kl. 1BSP, Msza Św. 7.50 w kaplicy, 1 i 2 lekcja  
6. CZ *warsztaty biologiczno – geograficzne, gr. 2ab (grupa rozszerzonej biologii i geografii)
7. PT Zakończenie klasyfikacji rocznej (wystawienie ostatecznych ocen rocznych SP, GIM i LO)

*Urodziny Wychowawcy, kl. 6BSP, Msza Św. 7.50 w kaplicy, 1 i 2 lekcja

8. SB Piknik rodzinny w SP, godz. 10.00 – 14.00
9. ND
10. PN *I dzień wycieczek klasowych (odp. wychowawcy klas)

*I dzień do dyspozycji klas III GIM (odp. wychowawcy klas)

*Spotkanie z Rodzicami dzieci przyjętych do klas 1AB SP, aula, godz. 17.00

11. WT *II dzień wycieczek klasowych (odp. wychowawcy klas)

*II dzień do dyspozycji klas III GIM, możliwość zorganizowania dyskoteki (odp. wychowawcy klas)

12. ŚR *III dzień wycieczek klasowych (odp. wychowawcy klas)

*III dzień do dyspozycji klas III GIM (odp. wychowawcy klas)

13. CZ  
14. PT *Termin oddania do sekretariatu dzienników zajęć pozalekcyjnych

*Konferencja klasyfikacyjna RP LO i GIM, godz. 13.45 (w tym dniu 6 lekcji w LO +GIM+7-8 SP; kl. 1-6 SP – zajęcia bez zmian)

*16.30 – Konferencja klasyfikacyjna RP SP
kl. 1-8

15. SB
16. ND
17. PN * Klasy GIM, LO i 7-8 SP – lekcje 1-6 według planu, na 7 lekcji porządkowanie gabinetów, lekcja 8 odwołana

*Dzień Sportu, SP 4-6

18. WT *1-3 lekcja bez zmian, od godz. 10.40 – 13.00 – Turniej klas LO i GIM oraz Dzień Erasmus+ (Nauczyciele ZJO) – budynek I

* SP 1-3 – Dzień Sportu – boisko szkolne

Konferencja plenarna RP (LO+GIM+SP), godz. 13.00 (aula szkolna)

19. ŚR Uroczystość zakończenia roku szkolnego (SP+GIM+LO)

8.00
– spotkanie w auli (bud. I) dla kl. 1-3 SP, spotkania w klasach z Wychowawcami
– spotkanie w sali wielofunkcyjnej (bud. III) dla kl. 4-6 SP spotkania w klasach z Wychowawcami

8.45 – spotkanie w auli (bud. I) dla kl. 7-8 SP, spotkania z wychowawcami w klasach

10.00 – wspólna dla wszystkich Msza Święta w kościele Księży Werbistów

11.15 – spotkanie w auli dla GIM i LO, spotkania z wychowawcami w klasach

20. CZ BOŻE CIAŁO –  dzień wolny od zajęć lekcyjnych

Uroczystość Bożego Ciała

21. PT
22. SB
23. ND
24. PN
25. WT *Testy z języków obcych dla uczniów przyszłych klas pierwszych 3 – letniego LICEUM (po gimnazjum): 

9.00 – test z j. angielskiego dla kandydatów do liceum, którzy wybrali szkołę z I wyboru (odp. wszyscy nauczyciele j. angielskiego)

10.15 – test z j. niemieckiego albo j. francuskiego dla kandydatów do liceum, którzy wybrali szkołę z I wyboru (odp. wszyscy nauczyciele j. niemieckiego i j. francuskiego)

 

*Testy z języków obcych dla uczniów przyszłych klas pierwszych 4 – letniego LICEUM (po szkole podstawowej): 

11.30 – test z j. angielskiego dla kandydatów do liceum, którzy wybrali szkołę z I wyboru (odp. wszyscy nauczyciele j. angielskiego)

12.45 – test z j. niemieckiego albo j. francuskiego dla kandydatów do liceum, którzy wybrali szkołę z I wyboru (odp. wszyscy nauczyciele j. niemieckiego i j. francuskiego)

26. ŚR
27. CZ  
28. PT
29. SB
30. ND

 

Nasza szkoła

Okiem Leśnika - felietony