Ze sztandarem u źródeł tradycji

Dnia 10 maja 2026 roku poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w pielgrzymce ziemi rybnicko-wodzisławskiej do Jankowickiej Studzienki.
Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył ks. abp Andrzej Przybylski. Udział w tym wydarzeniu był wyrazem szacunku dla tradycji oraz wspólnoty lokalnej.