ZaDOMowieni W BOGU

Drodzy „ZaDOMowieni w BOGU” i wszyscy, którzy pragną dołączyć do naszego grona (rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie) – zapraszamy w piątek
15 maja od godz. 18:30 – dołączyć można w każdej chwili.

18:30 – spotkanie w jadalni
19:30 – Kwadrans ze Słowem
19:45 – modlitwa uwielbienia

Do zobaczenia!