Wrocław INSIEME 2019 MUZYKA

111

W weekend 22-24 listopada wzięliśmy udział w pierwszym spotkaniu INSIEME we Wrocławiu. Nasze relacje mogliście obserwować na naszym Instagramie. Dziś już z perspektyw kilka słów wspomnień.

Zajrzyjcie na krótki filmik przygotowany przez uczniów szkoły wrocławskiej – Marka i Mateusza Słoków z klasy 2c Liceum. Dziękujemy chłopakom 🙂 Filmik tutaj.

A poniżęj kilka słów od naszych uczestników:

Insieme 2019 we Wrocławiu było nie tylko wspaniałym przeżyciem muzycznym, ale także okazją do integracji, do lepszego poznania się w obrębie własnej grupy (rybnickich płetwoków), ale przede wszystkim – spotkania z ludźmi żyjącymi takimi samymi wartościami co my – uczniami z Poznania oraz z Wrocławia i ich rodzinami. Mam nadzieję, że to spotkanie otworzy cykl podobnych i że każdy z nas będzie miał okazję wziąć w nich udział i wynieść, tak jak my, same pozytywne wspomnienia.(Łucja)

Szczęść Boże, z insieme najbardziej zapamiętam wspaniałą atmosferę, nowych ludzi i te rodzinę u której byłam. Było super liczę na więcej takich wyjazdów.(Natalia)

Zabawa, śmiech, nauka, modlitwa, integracja, to krótko opisuje czas 3 dni na Insieme. Niesamowite przeżcie wspólnoty z ludzmi ze szkół urszulańskich w Poznaniu i Wrocławiu oraz poznanie tych ludzi od innej strony od wewątrz. Ciepłe przyjęcie w domach uczniów sprawiło że mogłeś poczuć się jak ich członek rodziny a wspólne chwile na długo pozostaną w naszej pamięci. (Emilka)

Teraz czekamy na UDM 🙂