Za sprawą organizowanego Turnieju Planszowej Świetlicy w każdej wolnej chwili uczniowie podejmowali się planszówkowego wyzwania. Przy okazji trenując matematykę.
Ostateczne starcie rozegrali 19 maja zdobywając:
I miejsce Przemek,
II miejsce Michasia i
III miejsce Natalia.
Emocje były ogromne. Szczęśliwi uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody niespodzianki od wydawnictwa Nasza Księgarnia.
Gry planszowe cieszą się dużym zainteresowaniem, nawet w ciepłe dni w plenerze
Dziękujemy za udział w projekcie Planszowa Świetlica.
Ostateczne starcie rozegrali 19 maja zdobywając:
I miejsce Przemek,
II miejsce Michasia i
III miejsce Natalia.
Emocje były ogromne. Szczęśliwi uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody niespodzianki od wydawnictwa Nasza Księgarnia.
Gry planszowe cieszą się dużym zainteresowaniem, nawet w ciepłe dni w plenerze
Dziękujemy za udział w projekcie Planszowa Świetlica.

















