Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja rozpoczęły się w bazylice Mszą Świętą w intencji Ojczyzny, której przewodniczył ks. Marek Noras.
Po Eucharystii odbyło się uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II oraz przemarsz na rynek. Naszą szkołę podczas uroczystości reprezentowali uczniowie z pocztu sztandarowego.

















