Uczniowie klasy 2a LO uczestniczyli dzisiaj w Targach Pracy, Edukacji i Biznesu organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku. Wydarzenie miało miejsce na terenie Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku.
Podczas targów uczestnicy mogli zapoznać się z ofertami pracodawców, szkół, uczelni i instytucji rynku pracy oraz skorzystać z doradztwa zawodowego i nowoczesnych form wsparcia kariery. Dla naszej młodzieży była to również okazja do planowania dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

















