Szlachetna Paczka 2021 – podsumowanie

Z całego serca bardzo dziękujemy za tak liczne zaangażowanie, otwarte serca do pomocy, ale przede wszystkim za wsparcie materialne, bez którego w tych trudnych czasach nie bylibyśmy w stanie zapewnić podstawowych potrzeb naszych rodzin.

W tym roku mimo wszelkich niepewności Wasza pomoc po raz kolejny przerosła nasze oczekiwania!!!!


Dzięki Waszemu zaangażowaniu zebraliśmy 15 942,24 zł!!!! Dodatkowo rodziny otrzymały rzeczy materialne podarowane przez nasze urszulańskie rodziny i przyjaciół: 2 tony węgla, sprzęt AGD, tablet, lodówkę, kołdry, pościel, ubrania, środki czystości, artykuły spożywcze, łóżeczko, akcesoria dziecięce oraz kombajn na pilot zaprojektowany przez naszego ucznia Jana Żukowskiego. To pozwoliło nam na zrealizowanie Szlachetnej Paczki w 100%.

Nad całym projektem pracowało 67 wolontariuszy, z czego 7 wolontariuszy
(Patrycja Drąszczyk, Natalia Włodarska, Alicja Spandel, Julia Kretek, Alicja Roś, Konrad Gacka i Piotr Kaczmarczyk) koordynowało całe prace, zakupy i logistykę – tu ukłony w stronę młodzieży za ich ofiarne serce mimo przeciwności losu. Również dziękujemy nauczycielom – s. Małgorzacie Niemiec, p. Patrycji Śpiewok oraz ks. Jakubowi Dąbrowskiemu, bez których pakowanie 110 paczek nie byłoby możliwe ?

Był to dla nas niesamowity czas doświadczania cudów i wiary w człowieka!
Z góry za wszystko dziękujemy, bo po raz kolejny pokazaliśmy, że razem możemy więcej.

Team Szlachetna Paczka

Ps. Nie udało nam się pojechać do rodzin, ale mamy nadzieję, że uda nam się ich odwiedzić. Jednak jak to wszystko wyglądało od środka?  Zapraszamy na krótką relację naszej miesięcznej pracy.