Świętowanie z Seniorami

Uczniowie należący do scholi z klas 2 oraz 4–6 SP odwiedzili Miejski Dom Pomocy Społecznej w Rybniku. To już nasza mała tradycja, że każdej wiosny spotykamy się z seniorami na wspólnej modlitwie podczas Mszy Świętej. Nasi uczniowie przygotowali liturgię oraz oprawę muzyczną Eucharystii, angażując się całym sercem w to wyjątkowe spotkanie.

Po Mszy był czas na wspólne świętowanie, rozmowy i bycie razem. Radość widoczna była zarówno na twarzach seniorów, jak i dzieci. Cieszymy się, że możemy odwiedzać takie miejsca i realizować nasze urszulańskie SERVIAM także poza murami szkoły.

Dziękujemy s. Janie Kragul i p. Annie Frystackiej za zaangażowanie i zorganizowanie wyjścia.