Rozpoczęcie roku szkolnego – informacja

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

01 września 2020 r. rozpocznie się kolejny rok szkolny. Już od samego początku tego roku musimy zmierzyć się z wyzwaniami związanymi z panującą wciąż w Polsce i na świecie epidemią. O tym, jak będzie wyglądać rozpoczęcie roku szkolnego oraz nauka i praca od września, zadecydują najbliższe dni, ale w trakcie roku szkolnego może się to zmieniać w zależności od sytuacji.

Plan rozpoczęcia roku szkolnego zostanie na stronie szkolnej (www.urszulanki.rybnik.pl) opublikowany nie wcześniej niż 26 sierpnia 2020.

Zasady pracy w szkole w trybie stacjonarnym lub w trybie nauki zdalnej zostaną przesłane wszystkim Rodzicom i Uczniom za pośrednictwem LIBRUSA w dniach 26 – 28 sierpnia. Proszę, by sprawdzać moduł wiadomości na LIBRUSIE! Mogą one być później modyfikowane i zmieniane (również pod wpływem Państwa sugestii, uwag, czy próśb), o czym Państwo każdorazowo będą informowani.

Rodziców  Uczniów klas pierwszych SP i LO prosimy o sprawdzenie poczty elektronicznej, której adres podali Państwo w arkuszu informacyjnym. Na ten adres zostaną wysłane informacje.

Z serdecznymi pozdrowieniami

s.Arleta Duszyńska