Rezygnujemy z GALI Laureatów

96

Uwaga!

Szanowni Państwo, biorąc pod uwagę dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z koronawirusem, chcąc zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży:

REZYGNUJEMY z przeprowadzenia GALI finałowej naszego konkursu.

Gdy po przerwie szkoły zaczną normalną pracę – serdecznie ZAPRASZAMY osoby wyróżnione po odbiór dyplomów i nagród do biblioteki Zespołu Szkół Urszulańskich w Rybniku po uprzednim kontakcie telefonicznym (607 369 997).

Jednocześnie informujemy, że przygotowaliśmy drobne upominki dla zakwalifikowanych do wystawy oraz pamiątki dla WSZYSTKICH uczestników konkursu, a także pisemne podziękowania dla Nauczycieli. Dla kilku Opiekunów wylosowano drobne upominki. Będzie też można odebrać prace niezakwalifikowane do wystawy konkursowej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Obszerne galerie zdjęć wraz z informacjami o wynikach na portalach naszych patronów medialnych:
Rybnik.com.pl
– “Gość Niedzielny

Pokaz slajdów z WYNIKAMI konkursu:

Trochę statystyki:

229 prac
14 nagród
9 wyróżnień
57 kwalifikacji do wystawy
38 szkół biorących udział

Miejscowości:
– Rybnik
– Żory
– Rydułtowy
– Świerklany
– Czerwionka- Leszczyny
– Piece
– Radlin
– Gorzyce Tarnobrzeskie
– Pszczyna- Łąka
– Gaszowice
– Jejkowice

Wyróżnienia:

  • Paulina Krupa i Emilia Kąsek VII klasa Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku
  • Paulina Więcek VII klasa Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku
  • Kinga Jonderko VI klasa Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika- Chwałowic w Rybniku
  • Hanna Paszek V klasa Szkoła Podstawowa nr 35 im. Ks. Franciszka  Blachnickiego w Rybniku
  • Sandra Materzok V klasa Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki w Rybniku
  • Oliwia Ramian 11 lat Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach Tarnobrzeskich
  • Antonina Żukowska IV klasa Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku
  • Igor Jeziorski III klasa Zespół Szkolno- Przedszkolny w Jejkowicach
  • Emilia Tatarczyk II klasa Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku

TRZECIE miejsce:

– Miłosz Piecowski, VII klasa, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu w Rybniku

– Dominik Marek III klasa, Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy w Rybniku

DRUGIE miejsce:

– Jan Wałach, 13 lat, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Rybniku

– Zofia Majnusz , VI klasa, Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki w Rybniku

– Kamil Rożek V klasa Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II w Rybniku

– Amelia Gajda V klasa Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki w Rybniku

– Zofia Brachmańska 9 lat Szkoła Podstawowa nr 33 w Rybniku

– Zuzanna Woźnica 7 lat Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie

– Sonia Setlak I klasa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach

PIERWSZE MIEJSCE:

– Hanna Kaczmarczyk 13 lat Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach

– Marta Orlińska VII klasa Szkoła Podstawowa nr 3  w Czerwionce- Leszczynach

– Mateusz Krawiec VI klasa Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Rybniku

– Alicja Florczak 9 lat Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Florczyka w Rybniku

– Dominik Niewęgłowski II klasa Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku

Nagroda PUBLICZNOŚCI:

– Wiktoria Kuczera 16 lat Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej

 

Wystawa pokonkursowa: Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II
w Rybniku – Ochojcu

Więcej informacji, zdjęcia z wystawy – na stronie internetowej konkursu