Pożegnanie z Warszawą

13 maja klasy 3a i 3c LO z przytupem skończyły wycieczkę do Warszawy. Od rana zajęcia w Belwederze i Łazienkach, których dodatkową atrakcją są milutkie zwierzątka. Na koniec Muzeum bł. ks. Jerzego Popiełuszki, który skłonił nas do refleksji na temat wartości prawdy i wolności.
Do zobaczenia jutro w szkole!