15 maja klasa 4B SP wybrała się do Zespołu Edukacyjno-Artystycznego „Przygoda” w Rybniku na musical pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem oglądali występ młodych artystów. Szczególne brawa należą się uczennicy klasy 4B – Hani Piaseckiej, która pięknie tańczyła i śpiewała na scenie. Wszyscy wrócili pełni wrażeń i pozytywnych emocji.
Piosenka jest dobra na wszystko
15 maja klasa 4B SP wybrała się do Zespołu Edukacyjno-Artystycznego „Przygoda” w Rybniku na musical pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem oglądali występ młodych artystów. Szczególne brawa należą się uczennicy klasy 4B – Hani Piaseckiej, która pięknie tańczyła i śpiewała na scenie. Wszyscy wrócili pełni wrażeń i pozytywnych emocji.

















