Od Zamku Królewskiego po Stadion Narodowy

Klasa 7A SP na tegoroczną wycieczkę trzydniową wybrała się do Warszawy.
Każdy z nas w trakcie zwiedzania zdecydowanie przekroczył średnią dzienną liczbę zrobionych kroków i odwiedzonych miejsc. Zobaczyliśmy Powązki, ze szczególnym uwzględnieniem grobów bohaterów „Kamieni na szaniec”, poznaliśmy historię Warszawy, zwiedzając Zamek Królewski i wędrując traktem królewskim przez centrum, mieliśmy lekcję fizyki w Centrum Nauki Kopernik, czas na chillout i karmienie wiewiórek w Łazienkach Królewskich, weszliśmy w zakamarki Stadionu Narodowego i przez chwilę mogliśmy się poczuć jak nasi reprezentanci, odwiedziliśmy Centrum Pieniądza i przez chwilę każdy z nas mógł potrzymać w ręce prawdziwą sztabkę złota. Największe wrażenie wywarła na nas jednak Niewidzialna wystawa, którą „oglądaliśmy” w zupełnej ciemności.