11 maja uczniowie klasy 3a i 3c LO od rana ruszyli na podbój stolicy. W poniedziałek zwiedzali Muzeum Powstania Warszawskiego i Sejm. Natomiast 12 maja – wtorek – przed uczniami odsłonił ciekawostki nauki Centrum Nauki Kopernik. Pobyt na Powązkach przeniósł w lata walk o wolność. Zwiedzanie Starówki również otwarło portal do spotkania dawnych czasów.
Z Warszawy pozdrawiają uczniowie klasy 3a i 3c wraz z opiekunami.
Na tropie historii i nowoczesności
11 maja uczniowie klasy 3a i 3c LO od rana ruszyli na podbój stolicy. W poniedziałek zwiedzali Muzeum Powstania Warszawskiego i Sejm. Natomiast 12 maja – wtorek – przed uczniami odsłonił ciekawostki nauki Centrum Nauki Kopernik. Pobyt na Powązkach przeniósł w lata walk o wolność. Zwiedzanie Starówki również otwarło portal do spotkania dawnych czasów.
Z Warszawy pozdrawiają uczniowie klasy 3a i 3c wraz z opiekunami.

















