Na sportowo w Ośrodku H2O

W dniach 6 i 7 maja uczniowie klasy 4B SP wybrali się na wycieczkę szkolną do Ośrodka H2o w Kiczycach. Podczas wyjazdu uczestniczyli w ciekawych warsztatach, aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu.
Nie zabrakło także wspólnych zabaw, meczu piłkarskiego oraz chwili na odpoczynek i wspólny posiłek.