Urszulański mały parking stał się niedawno miejscem, który wzbudzał wiele emocji wśród nie tylko Najmłodszych. I naprawdę było dość głośno. A wszystko to za sprawą Taty Kuby z klasy 3A SP, który opowiedział uczniom o swojej wielkiej pasji do motorów! Zaproszeni Goście mówili dużo o modelach motorów, które mogliśmy podziwiać, a nawet je „wypróbować”! Wiele było również o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze z udziałem motorów. Bardzo dziękujemy za te atrakcyjne zajęcia!

















