W dn. 16 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku odbył się Miejski Konkurs Recytatorski dla uczniów kl. IV-VI. Nasza szkołę reprezentowało dwóch chłopców: Jan Liszka z kl. 6 B oraz Tymoteusz Ruszczycki z kl. 5 B.
Nasi uczniowie okazali się najlepsi w mieści w swojej kategorii wiekowej! Janek zajął I, a Tymek II miejsce i obaj będą reprezentowali miasto w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim.
Gratulujemy chłopcom sukcesów i życzymy powodzenia na dalszym etapie!

















