Let’s Pray!

28 maja 2026 w szkole podstawowej odbył się pierwszy szkolny Konkurs Katechetyczny w języku angielskim – Let’s Pray!
Uczestnicy klas 4-6 SP zmierzyli się z najważniejszymi pojęciami katechetycznymi, biblijnymi, modlitwami oraz znajomością życiorysu patronek urszulańskich… w języku angielskim! Konkurs składał się z dwu części, pisemnego testu oraz ustnego egzaminu przeznaczonego dla trójki uczniów, którzy otrzymali najwięcej punktów w teście. Oceniana była nie tylko wiedza, ale również poprawność i płynność językowa.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!
1 miejsce – Antoni Kubica z kl. 5A
2 miejsce – Mateusz Dubas z kl. 5A
3 miejsce – Gloria Ruszczycka z kl. 4B

Dziękujemy organizatorom konkursu: p. Agacie Smołce, s. Lucjanie Kożak i s. Janie Krogul i zapraszamy na kolejną edycję już w przyszłym roku szkolnym!