Klasa 2B oraz 1A SP wybrały się dzisiaj do Zespołu Edukacyjno – Artystycznego PRZYGODA w Rybniku na występ pt. „Leśny Festiwal”. Przedstawienie dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.
Szczególnie miło było nam oglądać dwie uczennice z naszej szkoły, które brały udział w występie: Zlatę i Martynkę. Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom oraz organizatorom tego pięknego wydarzenia.
Czy nie warto dołączyć do takiego zespołu? Coraz bardziej się nad tym zastanawiamy!

















