Leśny Festiwal

Klasa 2B oraz 1A SP wybrały się dzisiaj do Zespołu Edukacyjno – Artystycznego PRZYGODA w Rybniku na występ pt. „Leśny Festiwal”. Przedstawienie dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.
Szczególnie miło było nam oglądać dwie uczennice z naszej szkoły, które brały udział w występie: Zlatę i Martynkę.  Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom oraz organizatorom tego pięknego wydarzenia.

Czy nie warto dołączyć do takiego zespołu? Coraz bardziej się nad tym zastanawiamy!