Kończy się Biały Tydzień

Od poniedziałku do piątku w kaplicy szkolnej odbywała się msza święta z okazji Białego Tygodnia. Dzieci mogły przedłużyć radość z Pierwszej Komunii i zacieśnić przyjaźń z Jezusem. A dzisiaj 30 maja zakończenie Białego Tygodnia świętują wraz z bliskimi w Szczyrku.