Karaoke, śmiech i zwariowane zdjęcia, czyli świetlicowy Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w świetlicy klas 4–6 SP upłynął w radosnej, pełnej uśmiechów i gwary atmosferze. Były serdeczne życzenia, mała słodka niespodzianka, karaoke oraz interaktywne zabawy, które dostarczyły wszystkim konkretnej gimnastyki i wielu pozytywnych emocji.
Najwięcej śmiechu i dobrej zabawy przyniosło jednak robienie nietypowych, zabawnych zdjęć. Efekty tych fotograficznych szaleństw prezentujemy w galerii – zachęcamy do obejrzenia i wspólnej radości.
Jeszcze raz życzymy wszystkim Dzieciom – tym małym i tym trochę większym – samych radosnych dni!