Finał Szlachetnej Paczki

466

W tydzień, ponad 600 serc naszej Urszulańskiej społeczności otworzyło serca na potrzebę innych, dzięki czemu udało nam się zebrać kwotę w wysokości 4004,33 zł oraz 0,2 €.
Po odwiedzeniu 12 sklepów stworzyliśmy prezent liczący 26 paczek.
Udało nam się spełnić wszystkie główne potrzeby rodziny oraz większość innych rzeczy, które potrzebowali. W środku znajdowało się m.in. 15 kg proszku do prania, 20 kartonów mleka, 30 paczek makaronu, 24 litry soków, 6 par butów, 4 kurtki i wiele, wiele innych.
Dzięki pomocy kilkunastu par rąk i 20 rolek świątecznego paczki były kolorowe i wspaniale prezentowały się na magazynie.
Jedną z głównych potrzeb rodziny był węgiel. Ta część paczki została zapewniona rodzinie przez jedną z naszych uczennic i jej rodzicom, którzy zaproponowali jego zakup. 4 ton opału zostaną rodzinie dostarczone w najbliższym czasie a wraz z nim ciepło na całą zimę. Dziękujemy!
Chcemy również podziękować siostrze Dyrektor za wsparcie naszej inicjatywy, pani Roś, pani Dudek i pani Szczech za pomoc w sprawach organizacyjnych, oraz pani Zdrzałek za udostępnienie swojego czasu w sobotę rano, aby przewieźć paczki na magazyn!
Osobne podziękowania należą się wszystkim skarbnikom, którzy pomogli podczas zbiórek w klasach i dopilnowali, aby zebrane pieniądze były przekazane na czas.
Największe podziękowania kierujemy do KAŻDEGO kto wsparł naszą akcję choćby złotówką. Dzięki Wam stworzyliśmy coś pięknego, coś czemu przyświecała idea mądrej pomocy.
Dziękujemy!