Dzień wdzięczności dla rodziców 2019

780

W środę 12 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyła się szczególna uroczystość. Uczniowie klas IIIBG oraz IIICG, aby podziękować swoim Rodzicom za trud wychowania, zorganizowali Dzień Wdzięczności.

                Wszystko zaczęło się o godzinie 17:00. Rozpoczęliśmy „z przytupem” od quizu, w którym to właśnie Rodzice mieli okazję pochwalić się swoją wiedzą z różnych dziedzin.
Po zakończeniu zabawy rozpoczęła się część filmowa – przedstawione zostały filmy nakręcone przez nas. Później z kolei klasa IIIBG zaprezentowała swój występ andrzejkowy – ich interpretację teledysku do utworu „Gimme, gimme, gimme” ABBY.
Kolejnym punktem programu była część muzyczna połączona z pokazem talentów. Rozpoczął ją znakomity konstruktor, Janek Żukowski, który pochwalił się własnoręcznie zbudowanym rowerem z napędem spalinowym. Następnie wystąpili Małgosia Pałka oraz Piotr Tkocz z utworem „River”. Później o swojej pasji – grze na gitarze kilka słów opowiedział Michał Konopka. Jako następna zaprezentowała się Aleksandra Miera grając na skrzypcach. Po tym, razem wystąpili Aleksandra Miera, Anna Leks i Michał Konopka z piosenką „Objazdowe nieme kino”. Przedostatnim już utworem było „Udało prawie się” w wykonaniu Oli Miery. Część muzyczną zakończył Michał Konopka utworem „Farewell Ballad”.
Ostatnią częścią była projekcja filmu z naszymi zdjęciami z dzieciństwa. Miło było powspominać „czasy kiedy to nie sprawialiśmy jeszcze tylu problemów”.
Na zakończenie rozdaliśmy swoim Rodzicom drobne upominki – róże dla Mam oraz skarpetki dla Ojców. Później udaliśmy się wszyscy na salkę jadalną na poczęstunek.

                Bardzo się cieszymy że dane nam było zorganizować tak piękną uroczystość i że mogliśmy w tak doniosły sposób wyrazić swoją wdzięczność Tym, dzięki którym jesteśmy tu i teraz. Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY!