Dzień Mamy – pamiętamy i tworzymy

Uczniowie klasy 1A SP z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do wyjątkowego święta – Dnia Mamy. Rozmawialiśmy o tym, jak ważne są miłość, wdzięczność i pamięć
o najbliższych. Dzieci opowiadały o swoich mamach oraz o sposobach okazywania im serdeczności każdego dnia.🌷
Z tej okazji pierwszoklasiści wykonali wyjątkowe prezenty – „Las w słoiku”. Powstały piękne, zielone kompozycje, pełne kreatywności i dziecięcego serca. Każdy słoik był niepowtarzalny i przygotowany z myślą o ukochanej Mamie.
Zajęcia przypomniały nam, jak ważne jest pamiętanie o bliskich i okazywanie im wdzięczności.
Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, uśmiechu i codziennej radości!