ZSU na Facebooku

Srebrna Szkoła 2018

 Publiczne Liceum Ogolnokształcące Sióstr Urszulanek w Rankingu Miesięcznika Perspektywy wśród szkół Licealnych zajęło 2 miejsce w Rybniku, 15 miejsce w województwie śląskim oraz 151 miejsce w kraju wśród najlepszych liceów w Polsce. 

 

Przyjęcie do 7 klasy Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2018/2019

 

Informujemy, że w związku z reformą oświaty, prowadzimy nabór do klas 7 Szkoły Podstawowej. Od 01 września 2018r. będą otwarte dwie nowe klasy 7 SP. Dysponujemy jeszcze kilkoma miejscami wolnymi. Wszystkich uczniów klas 6 SP zainteresowanych przejściem do klasy 7 w naszej Szkole Podstawowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sekretariatem szkoły - nr tel. 32 422 87 50. 

 

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

Przyjęcie do klas 7 Szkoły Podstawowej odbywa się na zasadzie przejścia ucznia z jednej szkoły do drugiej. Nie obowiązują przepisy dotyczące rekrutacji. Przyjęcie ucznia do szkoły jest decyzją dyrektora.

Prawo przyjęcia do 7 klasy Szkoły Podstawowej Sióstr Urszulanek UR mają uczniowie szkół podstawowych, którzy w 2018 roku uzyskają świadectwo ukończenia 6 klasy szkoły podstawowej.

 

TERMINY:

 

20.06 w środę o godzinie 14.00 odbędzie sie test z języka angielskiego dla wszystkich kandydatów do klas 7SP, a o godzinie 15.00 odbędzie się test z języka niemieckiego dla kandydatów do klas 7 SP którzy uczyli się już wcześniej tego języka.

22 – 25 czerwca 2018r.Dostarczenie przez uczniów przyjętych:

1) Oryginału świadectwa ukończenia klasy 6 szkoły podstawowej

2) dokumentu „zawiadomienie o przekazaniu ucznia” podpisanego przez dyrektora szkoły, do której uczęszczał uczeń w klasie 6

 

Dokumenty, które muszą być złożone przy rozmowie z dyrektorem szkoły:

- deklaracja nr 1 - wyboru drugiego języka obcego

- deklaracja nr 2 - dla Rodziców

- kwestionariusz osobowy ucznia 

 
Joomla templates by Joomlashine