ZSU na Facebooku

Srebrna Szkoła 2017

  Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Rybniku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017". 

 

Serdecznie zapraszamy uczniów Zespołu Szkół Urszulańskich oraz ich Rodziców do udziału w RORATACH w każdy wtorek i czwartek Adwentu - godz. 6.35 (kaplica szkolna)

 

 

Uwaga Maturzyści!

Link do strony Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie, gdzie znaleźć możecie deklaracje maturalne, procedury i inne komunikaty: 

http://www.oke.jaworzno.pl/www2/index.php/egzamin-maturalny

 

Uwaga Uczniowie gimnazjum!

Na stronie: http://www.kuratorium.katowice.pl/index.php?page=NewsPage&menuItemId=320  znajdziecie wszelkie niezbędne informacje na temat Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla gimnazjalistów (zwłaszcza zakresy treści obowiązujące do poszczególnych przedmiotów i etapów konkursów). Informacje również do przeczytania na tablicy ogłoszeń na II piętrze w budynku szkoły (budynek nr I).

 

Karty zgłoszeniowe do Świetlicy Szkolnej dla uczniów klas szkoły podastwowej znajdują się w zakładce Świetlica Szkolna.

 

 

Przypominamy, że parking przy szkole jest przeznaczony wyłącznie dla Nauczycieli i Pracowników. Nie mogą na nim parkować samochodów Rodzice Uczniów oraz Uczniowie!

Obowiązuje całkowity zakaz zatrzymywania się i parkowania przy siatce boiska oraz przed budynkiem nr III (SP IV - VI).

 

 

Naszą stronę odwiedza

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

 

 


Joomla templates by Joomlashine