ZSU na Facebooku

Srebrna Szkoła 2017

  Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Rybniku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017". 

Bartosz Niewelt III AG został Laureatem w konkursie dla szkół ponadgimnazjalnych organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach "Randka z Chemią"

Patrick Gawron II CG, Zofia Hanzel II BG, Olaf Wysocki III CG przeszli do II etapu Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego. 

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX 2017" dyplom z wynikiem dobrym otrzymali: Maria Nowobilska I CGŁucja Okoń II BG w kategorii DUCKS, Małgorzata Nosiadek III AG w kategorii LIONS, Agata Krajczok 2a LO w kategorii EAGLES

Magda Kuligowska II AG została finalistką w SUDOKU.

W Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny Daniel Adamski IIBG uzyskał wynik bardzo dorby, Franciszek Lampart ICG, Nikola Naczyńska IICGMaria Michalik IIBG otrzymali wyróżnienie.

Magda Kuligowska z II AG przeszła do finału WOJEWÓDZKIEGO KONKURS SUDOKU DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW organizowanego przez Gimnazjum nr 1 w Rybniku, finał 26 maja.

Krzysztof Gumiński IBG - w Drużynowych Mistrzostwach Ślaska Kadetów i Kadetek w tenisie stołowym zdobył wicemistrzostwo. 
Jan Żukowski IBG - zakwalifikował się do wystawy w X Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Światło wieczorową porą.

W konkursie z fizyki "I Ty możesz zostać Einsteinem" uczniowie zajęli:

Marek Dzierżawa IIICG - V miejsce

Aleksandra Tlołka IIICG - IX miejsce

Anna Matusik IIICG - X miejsce.

W konkursie fizycznym "Lwiątko" Monika Jurczykowska IICG uzyskała tytuł "TAON", Franciszek Lampart ICG tytuł "KAON"

W Międzygimnazjalnym Konkursie Historycznym "U Źródeł Starożytności - Starożytne Cywilizacje" zespół w składzie: Piotr Albiński, Marta Kucharczak, Piotr Pustelnik zajął I miejsce, natomiast zespół w składzie: Krzysztof Dyrbuś, Michał Konopka, Anna Leks zajął III miejsce.

W konkursie rejonowym "Z chemią za pan brat" następujący uczniowie zostali laureatami: I miejsce: Michał Jurczykowski IIICG oraz Wojciech Pokój IIIAGIII miejsceBartosz Niewelt IIIAGV miejsceHanna Mruzek IIIAG oraz Tatiana Henek IIIAGVII miejsceMałgorzata Nosiadek IIIAG.

Zofia Hanzel IIBG została LAUREATKĄ Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

Hanna Mruzek IIIAG została LAURETKĄ Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Julia Kaczmarczyk IIIAG została LAUREATKĄ Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie

Daniel Adamski IIBG oraz Szymon Burda IIIBG zostali LAURETAMI Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Tatiana Henek IIIAG, Hanna Mruzek IIIAG, Zuzanna Mucha IIIAG, Bartosz Niewelt IIIAG, Małgorzata Nosiadek IIIAG, Wojciech Pokój IIIAG zostali LAUREATAMI konkursu przedmiotowego z chemii.

Zofia Hanzel II BG zakwalifikowała się do Finału XIII Deutscholympiade DFK Schlesien

Marcin Opaliński III BG zakwalifikował się do finału w XX edycji konkursu "Międzyszkolna Liga Języka Angielskiego".

Tatiana Henek IIIAG, Hanna Mruzek IIIAG, Małgorzata Nosiadek IIIAG, Bartosz Niewelt IIIAG, Wojciech Pokój IIIAG, Michał Jurczykowski IIICG zakwalifikowali się do finału Rejonowego Konkursu Chemicznego Z chemią za pan brat organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Rybniku.

Emilia Zimnol IICG zajęła I miejsce w Rejonie Konkursu Wiedzy Biblijnej uzyskując kwalifikacje do finału. W kunkursie tym Anna Szwagierczak IIIAG zajeła II miejsce, Jacek Łuc IBG zajął III miejsce. 

W lekkoatletycznych halowych mistrzostwach Rybnika w biegu na krótkim dystansie Natalia Nowek IAG zajęła III miejsce, Krzysztof Skolik ICG zajął III miejsce, w biegu na długim dystansie Krzysztof Drybuś ICG zajął I miejsce, Olaf Wysocki IIICG zajął II miejsce, natomiast w rzucie piłką lekarską Karolina Kwiecień IIICG zajęła II miejsce. Gratulujemy osiągnięć sportowych.

Julia Kaczmarczyk IIIAG zakwalifikowała się do III etapu Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie

Tatiana Henek IIIAG, Hanna Mruzek IIIAG, Zuzanna Mucha IIIAG, Bartosz Niewelt IIIAG, Małgorzata Nosiadek IIIAG, Wojciech Pokój IIIAG, Maciej Wilgucki IIICG zakwalifikowali się do III etapu Konkursu Przedmiotowego z Chemii. 

Zofia Hanzel IIBG zakwalifikowała się do III etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

W Ogólnoposlkim Konkursie matematycznym Alfik matematyczny:

Krzysztof Gumiński 1b LO, Hanna Mruzek IIIAG osiągnęli wynik dobry

- Daniel Adamski IIBG, Szymon Burda IIIB G osiągnęli wynik bardzo dobry

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Zapraszamy do galerii zdjęć uczniów z osiągnieciami w roku szkolnym 2016/2017!

Naszą stronę odwiedza

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

 

 


Joomla templates by Joomlashine