ZSU na Facebooku

Srebrna Szkoła 2017

  Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Rybniku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017". 

Sukcesy uczniów LICEUM:

Agata Krajczok kl. 2a LO została LAUREATKĄ konkursu języka angielskiego w PWSZ w Raciborzu

Mateusz Bulanda - Gorol zakwalifikował się do II etapu Olimpiady z Fizyki

Jarosław Michalski, kl. 3a LO zakwalifikował się do II etapu LVIII Olimpiady Chemicznej.

Tomasz Nal, kl. 1a LO zakwalifikował się do etapu rejonowego XL Olimpiady Języka Francuskiego

Sabina Izydorczyk, kl. 3a LO zakwalifikował się do rejonowego  XL Olimpiady Języka Niemieckiego

Aleksandra Nawrat kl. 2b LO zakwalifikowała się do etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji zdrowego stylu życia PCK

Małgorzata Pinior 2b LO zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Historycznej

Adam Kaczmarczyk 2b LO zakwalifikował sie do II etapu konkursu Wiedzy o Państwie i Prawie.

Marta Mańka, klasa 1b LO w Wojewódzkim Turnieju Artystycznym otrzymała wyróżnienie za zajęcie III miejsca w 2 konkurencjach: piosenki oraz konkursie żywego słowa.

Adam Kaczmarczyk 2b LO, Jakub Perlak 3b LO, Mateusz Sass 3b LO, Marcin Jankowski 3b LO zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki.

Mateusz Bulanda - Gorol 3a LO zakwalifikował się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z chemii.

Martyna Tarasewicz 2b LO zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z geografii.

 

Sukcesy uczniów GIMNAZJUM:

W Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych w gimnazjum do II etapu zakwalifikowali się:

z matematyki: 

Szymon Burda III BG

Daniel Adamski II BG

z języka angielskiego:

Małgorzata Nosiadek III AG

z chemii:

Tatiana Henek III AG

Hanna Mruzek III AG

Zuzanna Mucha III AG

Bartosz Niewelt III AG

Małgorzata Nosiadek III AG

Wojciech Pokój III AG

Maciej Wilgucki III CG

z języka polskiego:

Hanna Mruzek III AG

z wiedzy o społeczeństwie

Julia Kaczmarczyk IIIAG

z języka niemieckiego

Zofia Hanzel IIBG

 

Olaf Wysocki III CG, Marianna Huczała III CG, Zofia Hanzel II BG, Patrick Gawron II CG zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu języka niemieckiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. 

Hanna Mruzek III AG otrzymała wyróżnienie w powiatowym konkursie piosenki obcojęzycznej Superstar.

Zofia Spandel kl. III CG zajeła III miejsce w rejonie w Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji zdrowego stylu życia PCK

Małgorzata Nosiadek III AG, Tatiana Henek III AG, Zuzanna Mucha III AG oraz Michał Jurczykowski III CG zakwalifikowali się do finału XXVII Regionalnego Konkursu MŁODY CHEMIK organizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Naszą stronę odwiedza

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

 

 


Joomla templates by Joomlashine